Wielu młodych ludzi, ale także tych z dużym bagażem doświadczeń, nie raz starało się odnaleźć prawdę na temat swojego istnienia, bądź próbowało się tym zająć. Dziś w dobie Internetu nie jest to zbyt trudne. Są na ten temat różne publikacje, poświęcone są temu specjalne strony internetowe, książki i inne tym podobne dzieła. Jednak nadal istnieje ten sam problem, jak odnaleźć tę właściwą prawdę, tę która ma oparcie w rzeczywistości. Jak dociec, która „prawda” to ta właściwa. Jak nie pogubić się i chcąc odszukać tej właściwej drogi, nie zagmatwać jeszcze bardziej tego co i tak jest dość skomplikowane. Zainteresowanych odsyłam do książki.

Książka jest dostępna jako hit ostatniego sezonu formie elektronicznej w wielu księgarniach internetowych, zobacz także w  naszych:

 

Ostatnio natrafiłam na książkę Piotra Kociszewskiego „Za kulisami u Boga. Schematyczny rozwój ducha człowieczego” – sięgnęłam po nią z zaciekawieniem. Muszę przyznać, że największą uwagę przykuł już sam tytuł książki. Od razu zaświtała mi w głowie myśl, kim może być osoba, która podjęła się napisania książki z tego gatunku? W książce już na samym wstępie autor zachęca nas do zapoznania się z jej treścią, z którą nie koniecznie od razu może zgadzać się czytelnik. Sam autor pisze, że książka poprzez zawartą treść może „przekazać podwaliny pod pewną, niewygodną dla niektórych kręgów wiedzę, która może zbulwersować ludzi wierzących w dogmaty.”. Jednakże prosi czytelnika o to aby w swojej ocenie postarał się być wyrozumiały, gdyż może na ten moment nie jest w stanie ogarnąć pewnych spraw wiedzą jaką posiada przed jej zapoznaniem się.Kociszewski pisząc książkę chciał uzmysłowić to co niepojęte dla umysłu, tak naprawdę ma swoje wytłumaczenie w przyrodzie. Poprzez teorię na temat faz jakie przechodzi nasza duchowość, chce wyjaśnić nasze powstanie oraz ciasny związek jaki ma miejsce między nami a otaczającym nas światem. Nic jak pisze autor nie dzieje się bez przyczyny i wszystko jest z góry przewidziane. Autor duży nacisk kładzie na dziedzinę wiedzy zwanej parapsychologią. Od samego początku nie bez kozery o tym mówi, dając do zrozumienia, że lektura książki nie będzie na pierwszy rzut oka prosta i dla każdego ogólnie zrozumiała. Aby się o tym przekonać, polecam  książkę Piotra Arkadiusza Kociszewskiego pod tytułem Za kulisami u Boga. Schematyczny rozwój ducha człowieczego”, gdyż może ona otworzyć oczy tym którzy od dłuższego czasu poszukują swojego „ja” i pragną  osadzić się w realiach zwanych – życie, Bóg i przemijanie.