Na nic nie masz czasu? Dotykają Cię problemy statystyki mówiącej, że przeciętny Polak czyta tylko jedną książkę rocznie!? Masz wyrzuty sumienia, ale nie masz pomysłu na czynny żal?

Czas słuchania

Audiobooki przywrócą Ci nadzieję na skorzystanie z uroku piękna literatury światowej, a do tego dadzą niezapomniane przeżycia relaksacyjne. Na pewno jest w Twoim życiu książka, którą chciałeś przeczytać, ale jakoś nie możesz zabrać się za kilkaset stron tekstu. Księgarnia internetowa radzi, abyś kupił audiobooki oraz dobrej jakości odtwarzacz mp3. Tak zaopatrzony, nawet na dziesięć minut przed snem oddaj się przyjemnościom treści jakie niesie ze sobą głos profesjonalnego lektora.Wprowadź się w stan relaksu

Zalety? Odczują je najbardziej słuchowcy, ponieważ dźwięk wydobywa w człowieku wiele emocji, a fascynująca odsłuchana do końca lektura jest prawdopodobnie najlepszą drogą rozwoju wyobraźni i kreatywności. Przed snem człowiek znajduje się w stanie alfa, czyli okresie podwyższonej aktywności umysłu. Wykorzystując ten czas na słuchanie audiobooka odnosisz szereg korzyści wpływających na ogólną jakość Twojego życia.