Gdy po czasie szarugi, mroźnych wiatrów i zimowego zastoju, przyroda zaczyna budzić się do życia, wszystko zdaje się piękniejsze. Jest to moment, kiedy warto rozbudzić zmysły i przygotować się na nowe doznania. Jak to zrobić? Sięgnąć po książki na wiosnę, bo każdemu  dodadzą one pozytywnej energii.

ZACZYTAJ SIĘ NA WIOSNĘ ⬇⬇⬇ http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/zaczytaj-sie-wiosne/

Pogodowe zmiany zawsze wpływają na ludzkie samopoczucie. To dlatego, kiedy termometry wskazują niskie temperatury, a słońce przesłaniają  chmury,  odczuwamy  spadek  nastroju  i brak  chęci do działania. Natomiast,  gdy  robi się ciepło, a za oknem dostrzegamy podkreśloną  światłem słonecznym zieleń, odzyskujemy ochotę na aktywność. Te zmiany wpływają na związane z aurą sympatię i antypatię. Większość osób lubi wiosnę. Jest to jedna z najbardziej optymistycznych pór roku. Wówczas do życia  budzi się  przyroda, a zjawisko to pozytywnie nastraja. Aby w pełni wykorzystać  energetyczną siłę  wiosennej aury, warto czerpać  pozytywne  wibracje z przekazu, jaki  skrywają  inspirującewartościowe książki. To sprawdzony sposób na dobre samopoczucie.

O prozdrowotnym wpływie czytania książek warto pamiętać szczególnie na początku wiosny, ponieważ jest to czas przesilenia. Jeżeli umilimy go sobie dobrą lekturą, w niedługim czasie będziemy mogli podziwiać pełnię uroków tej pory roku. POZNAJ KSIĄŻKI DODAJĄCE POZYTYWNEJ ENERGII NA WIOSNĘ ⬇⬇⬇ http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-dodajace-pozytywnej-energii-na-wiosne/

Przesilenie wiosenne pozbawia sił. Powoduje zmęczenie i brak chęci do życia, problemy z koncentracją, senność. Może mu towarzyszyć rozdrażnienie, kołatanie serca, poczucie wewnętrznego niepokoju. Dlatego zwane jest syndromem zmęczenia wiosennego.

medonet.pl

Książki na wiosnę pokonają objawy wczesnego, wiosennego zmęczenia i rozdrażnienia. Dzięki nim ta pora roku stanie się urokliwa oraz niezapomniana. Pozytywnie na starających wrażeń nie będzie brakować, ponieważ są to jedyne w swoim rodzaju, wyselekcjonowane pozycje. Takie, których przeczytanie wywołuje uśmiech na twarzy i głębokie refleksje. Dobra książka zawsze przecież wprowadza w stan zamyślenia.

TOP 10 KSIĄŻEK NA WIOSNĘ ⬇⬇ http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/top-10-ksiazek-na-wiosne/ POZNAJ JE WSZYSTKIE

Poznajmy więc książki na wiosnę. Są to polecane lektury, które coś wnoszą, dzięki czemu wzbogacają osobowość. Możemy mieć pewność, że tych pozycji długo nie zapomnimy.

KOLORY ŻYCIA – EWA DOMAŃSKA

Książki na wiosnę powinny wnosić pozytywny przekaz. Optymistyczną energią  emanują „Kolory życia” przygotowane przez niewidomą autorkę, Ewę Domańską. Jest to jedyna w swoim rodzaju publikacja, będąca uwieńczeniem realizacji projektu, który siłę muzyki połączył z mocą słowa. Domańska jako dziennikarka, artystka oraz kompozytorka dowiodła, że niepełnosprawność nie musi być barierą. Ona sama, choć bywa ciężko, nigdy nie rezygnuje z realizacji marzeń. Jak odnajduje tak wielką determinacją? Tego dowiemy się w  trakcie lektury. Ta pozycja składa się z dwóch części: muzycznej oraz prozatorskiej. Autorskie elementy muzyczne, pośród których znajduje się poezja śpiewana, dopełniają autobiograficzne teksty. Wzruszeń nie będzie więc brakować. Jedną z największych zalet tej publikacji pozostaje wskazanie, jak porażkę zmienić sukces, a trudne doświadczenia wykorzystać jako pouczające lekcje. Książka dostępna jest z płytą CD lub w formie audiobooka. Pozostaje więc zaczytać się albo zasłuchać. Warto, bo są to skłaniające do refleksji wyznania podkreślone sztuką.

Wywiad z Ewą Domańską ⬇⬇⬇ http://autorzy365.pl/nie-chce-byc-szufladkowana-wywiad-z-ewa-domanska_a6771 

„Nie chcę być szufladkowana”

Książka na wiosnę powinna urzekać. Zmysły na pewno rozbudza „Piękny„, którego warto poznać już teraz. Jest to zaskakująca powieść romantyczna, która przykuwa uwagę już od pierwszych stron. Dynamiczną akcję napędzają bowiem wątki gangsterskie, mafijne   oraz wielkie pieniądze. Z całą pewnością nie jest to cukierkowa opowieść o wyidealizowanym uczuciu. Ukazane zajścia z łatwością będzie więc można odnieść do rzeczywistości. Zaskoczy, a może nawet zszokuje oczywiście wiele. Dziewczyna z klasy średniej uratuje życie bogatemu, wysoko postawionemu mężczyźnie. Od tego momentu wszystko w jej życiu ulegnie przemianie. Z pewnością nie spodziewała się, że zmian będzie tak wiele. Zazdrość, emocjonalne zawirowania, seks i spora dawka wulgaryzmów to cechy charakteryzujące tą mafijno-polsko-hiszpańsko- włoską historię. Koniecznie przeczytaj ➡➡➡ „Zrobiłam z Pięknego faceta prawie idealnego”– wywiad z Agnieszką Kraśkiewicz ➡➡➡ http://autorzy365.pl/zrobilam-z-pieknego-faceta-prawie-idealnego-wywiad-z-agnieszka-kraskiewicz_a6766PIĘKNY – AGNIESZKA KRAŚKIEWICZ

Jeżeli pogoda nie zapowiada się najlepiej, a słonecznego światła wciąż brakuje, warto sprawdzić, co robić „Kiedy wiosna nie nadchodzi„. Powieść o tym pięknym tytule rozgrzeję serce każdego. Napisała ją autorka znana z umiejętności obrazowego przetwarzania emocji targających ludzkim wnętrzem, Anna Wysocka Kalkowska. W roli głównej bohaterki znalazła się atrakcyjna właścicielka agencji reklamowej, Julia. Pomimo sukcesów zawodowych nie odczuwa ona zadowolenia ze swojej egzystencji, ponieważ jej mąż wiele lat temu wyjechał za granicę. W obliczu tej sytuacji mogłaby się rozwieść i zacząć nowy etap, ale Julia uparcie twierdzi, że nadal go kocha. Jakie zmiany rozpoczną się w momencie, gdy Julia otrzyma od starszego mężczyzny bukiet białych róż oraz list od swojej zmarłej Matki. W wyniku tych zajść wydarzy się naprawdę dużo. Na jaw wyjdzie rodzinna tajemnica, ale przyjdzie też czas, gdy bohaterka poczuje się szczęśliwa.

KIEDY WIOSNA NIE NADCHODZI – ANNA WYSOCKA-KALKOWSKA

Polecana książka na wiosnę to także „Bez pamięci„. Stawia ona ważne pytania związane z siłą oraz znaczeniem wspomnień. Zdolność do pamiętania minionych chwil to dar otrzymany od natury. Okazuje się jednak, że może on przysparzać wielu cierpień. Przekonuje się o tym Falin, który w wypadku samochodowym traci żonę i córeczkę. Ból jest niewyobrażalny, więc na wiele lat mężczyzna skrywa się przed światem. Każdy dramat kiedyś się kończy. Czy jednak przychodzi wtedy lepsze? Faulinowi zdawało się, że moment, kiedy uratował z opresji delikatną damę, los się do niego uśmiechnął. Owa kobieta, przez moment nazywana przez niego Oliwią, na skutek traumatycznych doświadczeń utraciła bowiem pamięć. Ten czas zbliżył ich do siebie, ale wspomnienia zaczną wracać, a wtedy może nastąpić koniec dopiero rodzącej się miłości.

BEZ PAMIĘCI – A. E. URBAŃSKA

Polecana książka na wiosnę oferuję podróż po krainie kochania, a w niej „Nie uciekniesz od miłości„. Zarówno tej pięknej, jak i trudnej. Jest to bowiem zbiór opowiadań inspirowany ponadczasowym motywem miłości. A jak wiadomo, jest to emocja bardzo skomplikowana. To dlatego w tym zbiorze miejsce znalazły odmienne treściowo utwory. W tej książce znalazły się opowiadania pełne radości i optymizmu, a także sensacyjne. W każdym z nich ukryta została cząstka miłości. Wyrazista narracja oraz pobudzające wyobraźnię opisy to atuty tej pozycji. Istotną zaletą pozostają również bohaterowie. Każdy z nich jest inny, dlatego odbiorcy nie powinni mieć problemu, by zdołać utożsamić się z jednym z nich. Co ciekawe wszyscy oni dążą do samozniszczenia. Dlaczego? Na to pytanie każdy będzie musiał spróbować odpowiedzieć sobie samodzielnie.

NIE UCIEKNIESZ OD MIŁOŚCI – MICHAŁ MAJEWSKI

Powyżej zaprezentowane pozycje to doskonałe książki na wiosnę. Emanują one pozytywną energią, dzięki czemu poprawiają nastrój i skłaniają do refleksji. Warto pamiętać, że prozdrowotny wpływ czytania książek dla przyjemności można wykorzystywać przez cały rok.

CO WARTO PRZECZYTAĆ ⬇⬇⬇ http://www.psychoskok.pl/ksiazki/ ➡➡➡ SPRAWDŹ OFERTĘ