Wszyscy kochamy święta. Magiczny czas, choinka, prezenty… Do świąt pozostało trochę czasu, jednak my przychodzimy do naszych czytelników z ofertą ostatnich nowości wydawniczych. Książka jest zawsze przyjemnym prezentem.

Szukasz prezentu – zobacz co przygotowaliśmy dla ciebie

A na taką książkę, którą otrzymaliśmy w prezencie, zawsze patrzymy nieco inaczej. Zawsze utożsamiamy sobie ją z osobą, która ją nam podarowała. Nie jesteśmy zwolennikami pisania po książkach, jednak te z dedykacją są tym bardziej przyjazne sercu czytelnika! Uważamy, że książki na święta to doskonały prezent dla każdego – od małego do seniora.

Najlepszy prezent dla kobiety – najlepszy prezent dla mężczyzny http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/najlepszy-prezent-dla-kobiety-najlepszy-prezent-dla-mezczyzny/

Przygotowani na święta? Pewnie zabieracie się do świątecznych porządków? A co z prezentami? Macie już jakieś pomysły na świąteczne prezenty? Boże Narodzenie to chyba jedno z najpiękniejszych świąt. Magiczny czas, doskonała okazja do refleksji, magiczny czas rodzinnych spotkań. Czas, w którym ofiarowujemy sobie prezenty, stajemy się dla siebie życzliwi i bardziej otwarci. To doskonała okazja, by podarować swoim najbliższym prezent – niech to będzie książka!

TOP7 książek na święta – http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/top-7-ksiazek-na-swieta/

Aromat świeżej jodły, pierniczków i pomarańczy, ogólnie panująca czerwień i zieleń, radość na twarzach to klimat nadchodzących świąt. Doskonały czas, by w końcu zająć się świątecznymi prezentami – sporządzić listę podarunków dla najbliższych. Jaki prezent wybrać dla mamy, taty, brata czy siostry? Co pod choinkę kupić dla córki i syna – jaki prezent sprawi radość dziecku!? Doskonały prezent dla chłopaka i dziewczyny – czy idealnym rozwiązaniem będzie książka? Prezent na święta dla niej i dla niego? Niech w tegoroczne święta nie zabraknie gwiazdkowych prezentów w postaci książki.

Ciekawe i polecone książki – https://tylkorelaks.pl/47-ksiazki

Dajcie już teraz wprowadzić się w świąteczny nastrój, a szukając wymarzonego prezentu spośród oferty naszych książek, przeanalizujcie również wybrane przez nas książki. Życzymy przyjemnego szukania odpowiedniej książki na prezent oraz udanych zakupów.

Coś dla fanów fantasy

Różni bohaterowie, różne super moce, laser w oczach, latanie, strzelanie kulami ognia… Wyobraźmy sobie, co mógłby zdziałać człowiek zdolny nawiązać mentalne połączenie, narzucić swoją wolę czy przesłać myśli.
Jak potężna może być siła sugestii, ile zmian może wywołać docierając do potężnych ludzi… i jak niebezpieczna to broń. A gdyby ta zdolność pozwoliła połączyć się z inną istotą o innej naturze, z innego świata? Z daru w przekleństwo, a z zabawy w olbrzymią odpowiedzialność. Nastia ma mnóstwo pytań, a każda odpowiedź rodzi kolejne zagwozdki. Gotowa czy nie, musi dać z siebie wszystko. Książka dla sympatyków fantastyki, magii, wampirów, nadprzyrodzonych mocy…Córy – Natalia Sobieska http://www.psychoskok.pl/produkt/cory/

Baśń o dębowym sercu pod choinką

Opowiadanie dla małych i dużych. To podróż do magicznego świata, który pobudza wyobraźnię, porusza i niejednokrotnie rozbawi czytelnika. Typowa opowieść o walce dobra ze złem, poruszająca ważną w tym czasie kwestię odniesienia człowieka do przyrody. Nieugięta walka małego Antka o odzyskanie dębowego serca motywuje czytelników, że należy z szacunkiem darzyć naturę, aby pozyskać w niej sojusznika. Natomiast ten, kto ją niszczy – niszczy również samego siebie.

Baśń o dębowym sercu – Artur Jasiński http://www.psychoskok.pl/produkt/basn-o-debowym-sercu/

Czas refleksji w sam raz na święta

Niezwykle interesująca książka, w której autor opisał swoje dzieje. Jednakże nie jest to zwykła biografia, ponieważ książka przepełniona jest duchowością, opowieściami o Bogu i poszukiwaniu drogi do Niego, próbie uwolnienia się od nałogu alkoholowego, rodzinnych perypetiach, a wszystko to osadzone w historycznym tle Polski, Niemiec, a także krajów sąsiednich, które pojawiają się w poszczególnych wspomnieniach, jako cel podróży głównego bohatera, będącego również autorem tej opowieści.
To książka obfitująca w cytaty z Biblii, będące potwierdzeniem prawdziwości wywodów autora na tematy związane z wiarą w Boga, duchowością i poszukiwaniem życiowej drogi. Gregor Kocot w sposób jak najbardziej przystępny stara się podzielić z czytelnikami wiedzą i doświadczeniem, które zgromadził przez lata poszukiwań własnej drogi do szczęścia, wolności i zbawienia.

Przez piekło do wolności. Historia Polaka w Niemczech http://www.psychoskok.pl/autorzy/gregor-kocot/

Jeśli również jesteś tego zdania, że książka to odpowiedni prezent na święta pod choinkę, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych książek. Wybierz odpowiednią książkę, która stanie się odpowiednim podarunkiem dla bliskiej osoby. Wesołych świąt i udanych prezentów pod choinką.

Co warto przeczytać? http://www.psychoskok.pl/ksiazki/