W naszej głodnej miłości kulturze zarówno mężczyźni, jak i kobiety desperacko szukają z kimś bliższego kontaktu. Głos jaźni płynący z wnętrza, sprawia, że jesteśmy istotami, które uwielbiają wchodzić w relacje. Pragniemy głębokiej i trwałej więzi z innymi ludźmi. Ktoś, komu możemy zaufać, komu możemy powierzyć nasze najgłębsze sekrety, nasze najstraszniejsze marzenia i nasze najmroczniejsze, najbardziej nikczemne fantazje. Kogoś, na kim możemy polegać. Aby nigdy nas nie zdradził i by nas bezgranicznie kochał. W taki sposób zawsze pragnęliśmy być kochani. A jeśli nie możemy tego osiągnąć w prawdziwym życiu, przynajmniej chcemy, aby przeżywali to nasi ukochani fikcyjni bohaterowie.

Najpiękniejsze książki o miłości ➡➡➡ http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/najpiekniejsze-ksiazki-o-milosci/

Szczególnie kobiety czytają romanse ➡➡➡ http://www.psychoskok.pl/kategoria-produktu/romans-i-erotyka/ Kobiety niemalże zawsze są spragnione romansu, uczucia zakochania się czy bycia kochaną. Kobiety pragną romansu tak samo, jak mężczyźni pragną seksu. Dla kobiety te dwie sprawy: romans i seks są bardzo różne. Dlatego też przeczytanie romansu daje im satysfakcjonujący smak tego, czego brakuje im w życiu osobistym. Przyczyną może być to, że nie radzą sobie tak dobrze w związkach, które przeżywają. Może mężczyzna, z którym są, to romantyczny niewypał. Być może od jakiegoś czasu nie byli na romantycznej randce. Może ich życie seksualne nie jest tak ekscytujące, jak by sobie tego życzyli. To, czego naprawdę szukają, to niewinny romans, który chociaż na chwilę doda im energii i poczują się kochane i piękne. Kobiety czytają romanse w nadziei, że pewnego dnia ich własny, zadziorny książę, nieuczciwy pirat, multimiliarder, niezwykły samiec alfa przyjdzie i rzuci je na kolana, zadeklaruje wieczną miłość i oczaruje tak mocno, jak zawsze o tym marzyły. Lecz każda kobieta wie, że miłość – płomienne uczucie to coś znacznie więcej.

Książki z romansem w tle ➡➡➡ http://www.psychoskok.pl/tag-produktu/romans/

To, czego naprawdę kobiety szukają w mężczyznach, to ktoś, kto będzie je pragnął, adorował, zajmował się nimi: dobry czy zły, tak jak bohaterowie książek romantycznych ➡➡➡ http://www.psychoskok.pl/tag-produktu/ksiazki-romanse/. Kogoś, kto zajrzy w głąb duszy kobiety, do jej najciemniejszych części, do najtajniejszych zakątków jej serca i mimo wszystko pokocha ją bezgranicznie. Kobiety pragną mężczyzny, który będzie wobec nich uczciwy i prawdziwy, który uzna ją jako najbardziej oszałamiającą, urzekającą kobietę, jaką kiedykolwiek miał zaszczyt poznać. Pomimo jej wad i niedoskonałości, sprawi by poczuła się kochaną i przede wszystkim piękną. To, czego pragną kobiety, to mężczyzna, który pomimo jej niedoskonałości zapragnie z nią romansować. Tak jak to dzieje się w książkach. Kobiety nadal pragną tego o czym marzyły, kiedy były małymi dziewczynkami: bajkowego zakończenia wielkiej historii miłosnej.

Gorące romanse po które chętnie sięgamy ➡➡➡ http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/gorace-romanse-na-zimowe-wieczory/

Powieści opisujących skomplikowane relacje damsko-męskie jest mnóstwo. Gatunek ten cieszy się ogromną popularnością, nie można się dziwić, skoro każdy człowiek pragnie kochać i być kochanym. Agnieszka Kraśkiewicz napisała jednak nieco przewrotną historię, bo „Piękny” zostaje uratowany przez swoją „księżniczkę”. Wielowątkowa książka, mafijna, polsko-hiszpańsko-włoska wersja historii o dziewczynie znikąd i mężczyźnie pięknym niczym „książę z bajki”. „Piękny” ma w sobie wszystko to, co dobry romans mieć powinien. Jest przyjaźń zakręconych, wiedzących czego chcą od życia dziewczyn. Jest praca, która nie zawsze jest łatwa, ale opłacalna, jest nocne życie które nigdy nie zasypia. Są kluby, alkohol, jest flirt i jest seks. I najważniejsze, jest miłość i szczęśliwe zakończenie. To pełna zaskoczeń romans, po który chętnie sięgają kobiety.Piękny – Agnieszka Karaśkiewicz

Mężczyźni okazuje się, że również chcą przeżyć wielką przygodę i zawalczyć o serce ukochanej. Pragną „uratować” piękność i być jej „zdobywcą”. Chcą być „Księciem”. Okazuje się, że wszyscy desperacko szukamy tego samego – prawdziwej miłości, pełnej uniesień.

Czy można całe życie szukać jednej kobiety? „Pierścionek z cyrkonią” to opowieść o młodzieńczej miłości, która swoje spełnienie znajduje dopiero po wielu latach. Piotra Bonerskiego poznajemy tuż po tym, jak zostaje wdowcem. Jest zmęczony emocjami towarzyszącymi mu w ciągu ostatnich dni oraz przeżyciami minionych lat. „Pierścionek z cyrkonią” to opowieść o młodzieńczej miłości, która nie znalazła spełnienia w sprzyjającym czasie. Para co prawda spotka się po wielu latach, ale nic już nie będzie takie samo. Powieść nie jest cukierkową miłostką, lecz bardzo prawdziwą historią. Również w prawdziwym życiu szczęście miesza się z dramatami. Jak wyznaje Krzysztof Piotr Łabenda:

To dojrzała i niezwykle piękna książka z wątkiem romantycznym, ale też, Drogi Czytelniku, jest to opowieść o wielkim uczuciu, stracie, bólu, beznadziejności, poczuciu zawodu. O wszystkim, co nas dotyka w życiu codziennym i o tym, że prawdziwa miłość jednak w ostatecznym rozrachunku zwycięża. To książka mocno osadzona w realiach – i tych historycznych i tych geograficznych”.

Krzysztof P. Łabenda
Pierścionek z cyrkonią – Krzysztof Piotr Łabenda

To, czego wszyscy naprawdę pragną, to trwałe i szczęśliwie uczucie – takie, które przetrwa wszelkie przeciwności losu. Dopóki to nie przydarzy się naszym drogim czytelnikom w prawdziwym życiu, zadaniem autorów romansów jest tworzenie poruszających, barwnych postaci, które będą uwodzić i dążyć do zakochiwania się raz po raz. Bo miłość to piękne i pożądane uczucie. Wszyscy chcemy kochać i być kochani.

Książki z motywem nieszczęśliwej miłości ➡➡➡ http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/motyw-milosci-nieszczesliwej/