Lektury, książki do czytania - co czytać.

Co czytać – ciekawe lektury w tym szkolene oraz książki do czytania.

Liceum / technikum, Wypracowania z lektur

„Cierpienie młodego Wertera” – chatakerystyka romantycznego kochanka

„Cierpienia młodego Wertera” śmiało można określić jednym z największych dzieł Goethego. Powieść ta ma formę listów wysyłanych przez głównego bohatera do swojego przyjaciela. Z korespondencji tej dowiadujemy się wszystkiego o losach Wertera, jego niespełnionej miłości do Lotty, poznajemy także charakter głównego bohatera.

Wypracowanie to jest charakterystyką romantycznego kochanka, jakim był Werter. Poznajemy jego zainteresowanie książkami, zamiłowanie do dzieci, jak również fakt, że wierzył on w miłość idealną. Praca ta ukazuje uczucia, jakie targały bohaterem, zarówno te w momencie poznania swej wybranki serca jak również odczucia i nastawienie towarzyszące mu w ostatnich chwilach przed śmiercią. Dodatkowym atutem są pojawiające się cytaty zaczerpnięte bezpośrednio z dzieła Goethego.Opracowanie to jest niezastąpioną pomocą przy omawianiu lektury oraz podczas pisania własnej pracy. Tekst składa się z 601 słów.

.

Werter jako romantyczny kochanek – pobierz


Notice: Use of undefined constant comment - assumed 'comment' in /home/b3mk1z/domains/lektury24h.pl/public_html/wp-content/themes/rowling/comments.php on line 15
2
Notice: Use of undefined constant comment - assumed 'comment' in /home/b3mk1z/domains/lektury24h.pl/public_html/wp-content/themes/rowling/comments.php on line 16
Comments

  1. maksis

    tylko buraki w średniowieczu mogli się tak zachowywać

  2. Sri

    Wyjazd do Anglii byl brdzao udany. Zobaczylam wiele ciekawych miejsc,poznalam milych ludzi. Rodzina u ktorej przybywalam, byla brdzao pomocna igoscinna.

Leave a Reply

Theme by Anders Norén