Każdy jest kowalem własnego losu. Do tego powiedzenia niejednokrotnie odwołuje się Wioletta Wilczyńska w publikacji Jak żyć, czyli jak kreować swoją przyszłość. Wielokrotnie podkreśla jak ogromna potęga tkwi w zasobach własnego organizmu, a konkretnie w podświadomości.

Techniki zdobywania określonych celów opisane w książce opierają się na zasadzie: uwierz w coś bez żadnych wątpliwości, zobrazuj sobie to w umyśle, wyeliminuj z myślenia przeszkody, które stoją na drodze do osiągnięcia wybranego celu, a twoje wyobrażenia staną się szybciej, niż myślisz rzeczywistością.

Ten krótki poradnik pozwoli Ci odrzucić złe schematy postrzegania siebie dzięki zmianie sposobu myślenia. Z każdej sytuacji jest wyjście, musisz jedynie otworzyć się na nowe rozwiązania. Zaskakujące, wystarczy opanować pewne zasady przedstawione przez autorkę, by usunąć wszelkie psychiczne bariery stojące na drodze do marzeń. Ponadto przywołane przez nią przykłady z własnego życia w niezwykle obrazowy sposób przemawiają nawet do największych niedowiarków.więcej na stronie:

http://www.ebooki123.pl/zyc-szczesliwie-czyli-jak-kreowac-swoja-przyszlosc_p813