Życie to nie wyżywanie. Piękno i złożoność świata przyrody, jakie nas cieszą i zachwycają, znajdują przedłużenie i w świecie ludzi: w naszej osobie, naszym życiu, doświadczeniu i uczuciach.

Ono łączy w sobie jednak jak piękno, tak surowość i tylko rozmyślne kroczenie po życiu daje nam kontrolę nad naszym samopoczuciem i okolicznościami. Życie nie było założone dla bezmyślnego, domyślnego i nieświadomego funkcjonowania. Każdy sukces zawsze poprzedza zrozumienie i wiedza w konkretnej dziedzinie naszego życia.

Książka w prosty sposób wyjaśnia złożone mechanizmy życia. One nie tylko mogą być zrozumiane, ale samo życie prosi, umożliwia i wymusza ich rozpoznanie. Wiedza choć nie jest ostatecznym celem, to jest podstawowym i niezbędnym narzędziem w procesie życia. Spełnione życie to rezultat świadomych i zamierzonych wyborów.

Rola myśli, emocji i pragnień w procesie kształtowania naszego życia

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/rola-mysli-emocji-pragnien-procesie-ksztaltowania-naszego-zycia

Lektura ukazuje głębszą realność życia znajdującą się poza naszym światopoglądem, z którą stykamy się codziennie, lecz której nie rozumiemy i nie możemy kontrolować. Odkrywa ona znaczenie i rolę myśli, emocji i pragnień w procesie kształtowania naszego życia. Wyjaśnia powód nieprzychylnych sytuacji i wskazuje na rozwiązania.

Zabiera czytelnika w głąb ludzkiej psychiki i nieświadomej części umysłu, gdzie znajdują się odpowiedzi na wszystkie ważne pytania. Odkrywa wyuczone w dzieciństwie schematy zachowania i zniekształcone przekonania, które nie służą nam w naszym dorosłym życiu i są powodem zmartwień, lęków i braku motywacji, żeby zrobić coś dla siebie i ze swoim życiem.

Książka „Sztuka Życia, Nowe życie” zabiera człowieka w podróż wgłęb siebie, pomaga odbudować utracone więzi z własną osobą i uzyskać poczucie wartości we własnych oczach.

Książka w sprzedaży na stronie – http://www.psychoskok.pl/produkt/sztuka-zycia-nowe-zycie