Wiecie o tym, że gdy Graham Bell wynalazł telefon, to wspominał o tym, że już wcześniej to zrobiono. Skwitował ten fakt, mówiąc krótko: „Te stare wynalazki zostają odkryte na nowo”. Wypowiedź ta została rozwinięta nieco szerzej przez wybitnego, brytyjskiego naukowca, Fredericka Soddy, zdobywcę Nagrody Nobla z fizyki. Twierdził on, że starożytni nie tylko osiągnęli nasz aktualny poziom wiedzy, ale znacznie go przewyższyli, poznając rzeczy, które są jeszcze niepojęte dla nas.

Tezy Soddyego i Bella potwierdza w książce „Sekrety umarlaków” międzynarodowej sławy badacz, archeolog i pisarz Jonathan Gray. Autor od lat jest niestrudzonym propagatorem idei, której przesłanie można zamknąć w zdaniu: Przed naszą współczesną cywilizacją, tysiące lat temu, istniała jeszcze potężniejsza, której do dziś nie jesteśmy w stanie doścignąć ani zrozumieć.

Swoją teorię Jonathan Grey podpiera tysiącem dowodów na to, że tak było. Wspomnianymi dowodami są między innymi starożytne zapiski, dokumenty, tradycje słowne czy też artefakty.

Czy wiesz o tym, że wszystkie najstarsze dokumenty spisane na Zziemi mówią o cywilizacyjnej degradacji, która nastąpiła na ziemi po upadku „Złotej Ery?” Potwierdzają one tezę, że katastroficzne wydarzenia zmiotły z powierzchni Ziemi zaawansowany świat przeszłości.O prawdziwości tych zapisów świadczą wykopaliska na całym świecie, które potwierdzają, że te stare podania opierają się na faktach!

Ogromne konstrukcje kamienne, a nawet fragmenty metalowe spotkać można na każdym kroku i już nie jest możliwe argumentowanie, że ich tam nie ma. To jest naprawdę intrygujące! W chwili obecnej koncepcja istnienia zaawansowanego świata przeszłości, który dawał impulsy rozwoju wielu starożytnym cywilizacjom, znajduje się już w granicach akceptowalnych przez naukę. A nawet więcej – uważam, że stało się to tak wiarygodną częścią rzeczywistości, że nie możemy już dłużej się od niej odwracać – pisze Jonathan Gray.

Zatem Czytelniku, nie odwracaj się od tego, co przemilcza współczesna nauka. Przeczytaj „Sekrety umarlaków”, a cały Twój dotychczasowy światopogląd przewróci się „do góry nogami”.

Fascynująca książka!