Gdyby zastanowić się przez chwilę nad zbiorem określeń, które najlepiej opisują XXI wiek, można by dojść do wniosku, że nie jest to wcale proste zadanie. Mnogość zjawisk oraz zmian sprawiają, że czasy, w których żyjemy są niezwykle ciekawe i jednocześnie trudne do zdefiniowania. Jednym z wyróżników jest z pewnością wręcz galopujący rozwój nowoczesnych technologii. Wraz z nimi zwiększają się także możliwości. Odnosimy zatem wrażenie, że świat się skurczył. Dzięki postępowi technologicznemu oraz upowszechnieniu się Internetu możemy dziś nie tylko nawiązywać relacje z ludźmi z całego globu, ale także przesyłać informacje i korzystać ze zbiorów danych na całym świecie.

Nowoczesne technologie wpływają także na sposoby zdobywania wiedzy, a także nauki języków, w tym m.in. nauki języka angielskiego. Tradycyjne kursy językowe wciąż cieszą się sporą popularnością. Pojawiła się dla nich jednak rewolucyjna alternatywa i metoda nauki angielskiego przez Skype. Nowoczesne rozwiązanie zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością, a grono osób, które uczą się w ten sposób języka obcego nieustannie się powiększa. Sprawdź, nauka angielskiego przez Skype to coś także dla Ciebie! Dowiedz się, jak to się wszystko zaczęło i poznaj szczegóły procesu nauczania.

 

Angielski przez Skypa – skąd pomysł?

 

Masz za sobą już kilka nieudanych podejść do nauki angielskiego? Próbowałeś różnych metod, począwszy od kursów w większych grupach, przez prywatne lekcje, a w ostatnim czasie sięgnąłeś nawet po mobilne aplikacje? Zwykle jednak po kilku tygodniach nauki traciłeś zapał? Pora zastanowić się nad tym, dlaczego tak się działo i gdzie leżała przyczyna braku efektów.

 

Nauka języka obcego wymaga systematyczności i zdeterminowania, a także odpowiedniego nastawienia. Lata doświadczenia oraz obecności na rynku pozwoliły nam opracować optymalne rozwiązania dopasowane do potrzeb i preferencji osób chcących się uczyć nowego języka. Nieustannie badając postępy naszych kursantów, prowadząc badania poziomu satysfakcji, odkryliśmy, że dla większości spory problem zaczęło stanowić przywiązanie do miejsca kursu. W czasach niemalże nieograniczonej mobilności, powszechnych podróży oraz rosnącej liczby obowiązków, trudno niejednokrotnie podjąć zobowiązanie, które zwiąże nas z jednym miejscem na dłuższy okres czasu. Wspólnie z lektorami zaczęliśmy szukać alternatywy dla kursów stacjonarnych. Zdaliśmy sobie sprawę, że najwyższa pora sięgnąć po nowoczesne rozwiązania i zaproponować kursantom możliwość nauki języka online.

 

Wybór narzędzia okazał się niezwykle prosty. Musiało ona spełniać kilka podstawowych funkcji: zapewniać możliwość komunikacji, pozwalać na wzajemne widzenie się dwóch osób oraz być powszechnie dostępne. Skype! Wyrwało się zespołowi niemal jednocześnie. Nauka angielskiego na Skype, to po prostu nie może się nie udać! Jak pomyśleliśmy, tak zrobiliśmy i wkrótce w naszej ofercie pojawiła się nowa możliwość nauki angielskiego online. Chętnych od samego początku nie brakowało. Kursantów przywiodła ciekawość rewolucyjnej metody. Tradycjonalistom – wyjaśniliśmy wszystko, krok po kroku. 

Angielski online – w 3 krokach

 

Zamiast tracić czas na dojazd, po prostu włącz laptopa lub uruchom aplikację Skype na swoim smartfonie. W kilka sekund połącz się ze swoim lektorem i rozpocznij naukę. Lektor pozostaje do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania zajęć, jego cała uwaga skoncentrowana jest wyłącznie na Tobie. To Ty dyktujesz tempo, wskazujesz obszary, które uważasz za problematyczne, warte powtórzenia lub utrwalenia. W trakcie zajęć online masz też nieograniczoną możliwość konwersacji oraz praktyki wysławiania się po angielsku. Po odbytej na Skype lekcji na Twoja skrzynkę mailową trafiają dodatkowe materiały, które pomogą Ci utrwalić materiał przerobiony podczas zajęć, a także zmotywują do nauczenia się kilku nowych słów i zwrotów na własną rękę.

 

Skype z lektorem, wkrótce z przyszłym pracodawcą

 

Skuteczna nauka języka angielskiego przez Skype pomoże Ci nie tylko w komunikacji z obcokrajowcami czy przyswajaniem treści dostępnych w obcym języku, ale może także otworzyć drzwi do kariery. W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego jest czymś niemalże oczywistym i traktowanym jako pewnik. Pracodawcy, poszukując nowych pracowników, zwykle zaznaczają znajomość języka angielskiego jako jedno z wymagań, z góry zakładając, że kandydaci językiem obcym będą władali biegle. Chcąc być osobą konkurencyjną na rynku pracy, nie wystarczy już jedynie podstawowa znajomość języka. Trzeba zabłysnąć znajomością na poziomie minimum średnio zaawansowanym.

 

Zerknij zatem w swoje CV i zastanów się, czy zadeklarowany przez Ciebie poziom znajomości języka faktycznie odpowiada Twoim umiejętnościom. Jeśli czujesz potrzebę odświeżenia lub doszlifowania swojego języka, lecz jednocześnie masz świadomość, że nie znajdziesz czasu na regularny kurs, angielski na Skype stanowił będzie idealne rozwiązanie! Brakuje Ci 100% pewności, czy taki sposób nauki przypadnie Ci do gustu? Masz możliwość to sprawdzić i to zupełnie za darmo. Aby przekonać się, czy nauka angielskiego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii to coś dla Ciebie – odbierz darmową lekcję przez Skype. Tylko u nas masz możliwość sprawdzenia tej formuły bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów! Aby odebrać darmową lekcję wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Rozpocznij przygodę z nauką angielskiego online jeszcze dziś.