Lektury, książki do czytania - co czytać.

Co czytać – ciekawe lektury w tym szkolene oraz książki do czytania.

Książki / ebooki, Recenzje

Powołany do życia – Sylwia Niemczyk

Ona jest ćmą, a on jest drzewem. Jakie to okrutne zrządzenie losu. Maleńki owad i wielkie drzewo. Wybucha gorące uczucie, jednak zakochani nie mogą cieszyć się długo swoim szczęściem, ponieważ Bóg Mo wzywa do siebie z powrotem ów byt. Mariusz musi porzucić Sarę i ludzkie wcielenie, na przekór sercu, które się w nim wykształca na ziemi. Sara nie potrafi i nie chce pogodzić się z e stratą miłości.

 Książka niezwykła. Czaruje swą zmysłowością i ukrytym przed nami tajemniczym światem, który dzięki bohaterce będziemy mogli poznać. Jest to również opowieść o miłości, takiej szczerej i prawdziwej oraz o odkupieniu i niełatwych wyborach, które jednak nadają naszemu życiu szczególnej wartości.Powołany do życia” Sylwii Niemczyk to książka o magicznej miłości, przyjaźni, podejmowaniu trudnych decyzji czy też walce o marzenia i odzyskanie bliskich sobie ludzi zwłaszcza gdy okazało się, że zostały zamienione w drzewo. Polecam wszystkim pragnącym rozrywki na dobrym poziomie oraz czytelnikom ceniących umiejętne połączenie wątków realistycznych i fantastycznych.

Sylwia Niemczyk to pisarka która zadebiutowała w roku 2010 wydając „Powołany do życia” w formie drukowanej, a następnie w 2012 roku wydała swą kolejną powieść o miłości „Naszyjnik z łez”. Jest to zaskakująca powieść o uczuciu, przepełniona erotyzmem. W książce nie brak wątku kryminalnego. Wspaniała, przepięknie przedstawiona powieść, o młodej szamance, którą prześladują dziwne koszmary i wizje przyszłości. Serdecznie polecam obie książki.


Notice: Use of undefined constant comment - assumed 'comment' in /home/b3mk1z/domains/lektury24h.pl/public_html/wp-content/themes/rowling/comments.php on line 15
1
Notice: Use of undefined constant comment - assumed 'comment' in /home/b3mk1z/domains/lektury24h.pl/public_html/wp-content/themes/rowling/comments.php on line 16
Comment

  1. psychoskok

    „Mieli paść sobie w ramiona i nigdy już siebie nie opuszczać. Miały być łzy i pocałunki. Słowa miłości. A teraz co? Nic z tego nie wyszło. Ona jest ćmą, a on jest drzewem. Jakie to okrutne zrządzenie losu. Maleńki owad i wielkie drzewo…”

Leave a Reply

Theme by Anders Norén