Tropikalne wyspy to idealne miejsce na relaksujący wypoczynek, który pozwoli Ci nabrać sił w pięknym otoczeniu z palmami i kolorowymi zachodami słońca. Podróżuj na Hawaje, Karaiby, Południowy Pacyfik, Floryda, Bahamy i inne niesamowite tropikalne miejsca.

Wakacje w tropikach to popularne miejsca dla podróżników, którzy chcą odpocząć, wygrzewać się na słońcu, a może nawet przeżyć przygodę. Ponieważ tropiki rozciągają się na całym świecie, prawdziwe pytanie brzmi: Jak rzucić wszystko i wyjechać w tropiki?

Podczas odkrywania tropików sprytni podróżnicy wiedzą, że mogą się zdarzyć nieoczekiwane sytuacje. Planowanie wyjazdu w tropiki może być wyzwaniem. Niezależnie od tego, czy wybierasz  najlepsze miejsce na dłuższy wyjazd, czy też najlepsze miejsce na wypad, podróżni muszą być bystrzy w swoich urlopowych (i nie tylko) wyzwaniach.

Pomocna może okazać się książka-poradnik Marka Lenarcika „Jak rzucić wszystko i wyjechać w tropiki”. Azja Południowo-Wschodnia i Ameryka Łacińska… dwa wielkie regiony pełne krajów uznawane za tropikalne raje z pięknymi plażami, wspaniałą pogodą i seksownymi kobietami. Kolorowe tło dla przygód rodem z filmów. Miejsce, w którym każdy nas chciałby zamieszkać albo przynajmniej tak się wydaje autorowi książki. Tobie również?Rzucić wszystko i zamieszkaj w tropikach! Przewodnik po egzotycznych podróżach

Przewodnik po tropikach http://www.poradniki24h.pl/8164/jak-rzucic-wszystko-i-wyjechac-w-tropiki/

Dekada w tropikach to jak co najmniej dwadzieścia lat gdziekolwiek indziej. Bo jak inaczej wyjaśnić, że od 2009 roku pracował jako wykładowca na uniwersytecie, menadżer różnych działów w kilku firmach turystycznych, a także jako dyrektor sprzedaży i marketingu w luksusowym hotelu należącym do jednej ze znanych międzynarodowych korporacji?

“Jak rzucić wszystko i wyjechać w tropiki?” to produkcja dla Ciebie. Jeśli czytasz te słowa to prawdopodobnie nie raz myślałeś, że coś cię omija w życiu. Że w życiu musi chodzić o coś więcej niezależnie od tego jak wyglądasz, ile zarabiasz i co potrafisz. Dobra wiadomość jest taka, że masz rację.

Życie jest pełne możliwości o jakich ci się nawet nie śniło. Już od dawna żyjemy w czasach w których możemy mieszkać gdziekolwiek, cieszyć się wszystkim, co ten świat ma do zaoferowania i zarabiać na życie na milion różnych sposobów, o których nie uczono nas w szkołach. Marek Lenarcik to najlepsza osoba aby pokazać ci jak rzucić wszystko i wyjechać w tropiki.