Lektury, książki do czytania - co czytać.

Co czytać – ciekawe lektury w tym szkolene oraz książki do czytania.

Książki / ebooki, Recenzje

Pleban – powieść Patryka Nowodworskiego

Nowość na polskim rynku wydawniczym stanowi od niedawna książka Patryka Nowodworskiego pt. „Pleban„. To już trzecia publikacja tego młodego pisarza. Traktuje on w niej o losach właścicieli, którzy nabyli dom od sędziwego proboszcza z Bystrzycy Kłodzkiej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że to dom – 'widmo’, w którym dzieją się rzeczy niewytłumaczalne. Wszystko wskazuje na to, że kryje on w sobie jakąś tajemnicę, którą należy odkryć, by zrozumieć istotę zachodzących tam zjawisk.

Horror i napięcie z nim związane, jakie buduje Nowodworski to propozycja dla ludzi nie tylko o mocnych nerwach, ale również dla tych, którzy chcą się oderwać – choć na chwilę – od otaczającej nas rzeczywistości i przenieść w zaświaty. To także książka dla tych, których celem jest odkrywanie i poznawanie tajemnic wszechświata. Polecamy także inne książki Patryka Nowodworskiego:  • Kochanka – urocza historia pełna zabawnych sytuacji, z wartką akcją oraz pewną dozą erotyzmu.
  • Bystry detektyw – zabawna opowieść o byłym, aczkolwiek młodym policjancie, który w wyniku zażywania miękkich narkotyków został wyrzucony z policji i stał się prywatnym detektywem. Pierwszą powierzoną mu sprawą jest odnalezienie w Karpaczu zaginionej przed kilkunastoma miesiącami młodej dziewczyny.


Notice: Use of undefined constant comment - assumed 'comment' in /home/b3mk1z/domains/lektury24h.pl/public_html/wp-content/themes/rowling/comments.php on line 15
1
Notice: Use of undefined constant comment - assumed 'comment' in /home/b3mk1z/domains/lektury24h.pl/public_html/wp-content/themes/rowling/comments.php on line 16
Comment

  1. psychoskok

    Autor Patryk Nowodworski jest młodym człowiekiem, który próbuje odnaleźć się jako pisarz. Jego pierwszą wydaną powieścią była „Kochanka”-komediowy romans z elementami erotyki. Kolejną „Pleban”- horror mówiący o tym, że konsekwencje popełnionych grzechów za życia sięgną nas nawet po śmierci, a jedynego ratunku szukać możemy w ‘świetle’ Boga. Tym razem Autor spróbował swoich sił w nieco innym wydaniu.

Leave a Reply

Theme by Anders Norén