Kobiety lubią i chętnie czytają. Obcowanie z literaturą jest dla pań prawdziwą przyjemnością. Oddawanie się lekturze oraz pochłanianie jej bez reszty to dla przedstawicielek płci pięknej prawdziwa intelektualna rozkosz. To dlatego należy polecić im niegrzeczne książki dla gorących czytelniczek.

KSIĄŻKI EROTYCZNE PO KTÓRE WARTO SIĘGNĄĆhttps://tylkorelaks.pl/15-romans-i-erotyka

Pomimo starań instytucji kultury nadal czytelnictwo w Polsce nie prezentuje się zbyt dobrze. Więcej niż połowa Polaków w ciągu roku nie znajduje czasu, by przeczytać chociaż jedną książkę. To przykry fakt. Nawet ciągle powtarzane przez naukowców, lekarzy i specjalistów informacje odnoszące się do prozdrowotnych właściwości czytania książek, nie przynoszą efektu. Nadzieją dla czytelnictwa są kobiety. Od wielu lat przedstawicielki płci pięknej czytają, bo sprawia im to przyjemność. Z całą pewnością na zainteresowanie literaturą mają tutaj wpływ cechy płciowe. CZEGO PRAGNĄ KOBIETY http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/czego-pragna-kobiety/

Od lat badania Biblioteki Narodowej wskazują, że kobiety są częstszymi i bardziej zaangażowanymi odbiorcami literatury, zarówno podczas edukacji szkolnej, jak i po opuszczeniu szkolnych murów.

qdata.wyborcza.pl

Niegrzeczne książki dla gorących czytelniczek zadowolą wszystkie panie. Należy jedynie dbać o zaciekawianie przedstawicielek płci pięknej literaturą, ponieważ, jak mądrze wraz z synem stwierdził brytyjski autor Ian McEwan: „Kiedy kobiety przestaną czytać, powieść będzie martwa”. W kolejnych latach wykonywane badania kontrolne  wykazały ponownie, że kobiety czytają więcej niż mężczyźni. Przedstawicielki płci pięknej cenią sobie beletrystykę, poruszające powieści obyczajowe, dramaty, kryminały, thrillery i oczywiście romanse. Wciąż zastanawia, czemu panie lubią książki bardziej niż mężczyźni. Dlaczego kobiety czytają więcej niż panowie? Odpowiedzi mające wyjaśnić tę kwestię są bardzo różne.

Wyjaśnienia obfitują, od biologicznych różnic między mózgiem męskim i żeńskim, po sposób, w jaki chłopcy i dziewczęta są wprowadzani do czytania w młodym wieku.

Najpewniej jeszcze wielokrotnie psycholodzy, naukowcy oraz lekarze, będą próbowali dokładnie wyjaśniać, dlaczego kobiety lubią czytać i robią to częściej niż panowie. Zamiast zagłębiać się w podobne analizy, warto zerknąć na lektury, które mogą uszczęśliwić panie.

Szminka, szpilki i seks, pikantne erotyki http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/szminka-szpilki-seks-pikantne-erotyki/

Pora poznać niegrzeczne książki dla gorących czytelniczek. Są to lektury, które doskonale sprawdzą się, jako: książka na walentynki, książka na Dzień Kobiet, czy prezent dla Niej pod choinkę.

Potrzeba bliskości jest całkowicie naturalna. Nie powinniśmy wstydzić się swoich popędów. O kobiecej seksualności napisał Wojciech Tadkowski. Niegrzeczna książka dla gorących czytelniczek nosi tytuł „Intymne zwierzenia grzecznej dziewczynki„. Ten erotyk zawiera mocne, szczegółowe opisy scen erotycznych. Fabuła została zawarta w formie sekretnych notatek młodej kobiety. Główna bohaterka dojrzewa fizycznie i zaczyna odczuwać coraz większy pociąg do płci przeciwnej. Kobiece pragnienia zostały zawarte w tym „pamiętniku seksualnym”. Należy zaznaczyć, że opisy płciowych spotkań wywołują silne podniecenie.Nadmierny popęd seksualny może mieć zarówno przyczyny fizjologiczne, jak i psychiczne. Najczęściej stanowi objaw uboczny jakiejś choroby… jeśli nadmierny popęd seksualny prowadzi do ryzykownych zachowań seksualnych, dyskomfortu psychicznego albo jest przyczyną problemów w związku, powinien być leczony.

poradnikzdrowie.pl

Bohaterka tego erotyku nie ma żadnych zahamowań moralnych. Każdy, kto wzbudzi jej zainteresowanie, musi zostać jej kochankiem. Ta kobieta po prostu jest niewyżyta, bo wciąż interesuje ją seks grupowy oraz orgie i niebezpieczne zabawy z erotycznymi gadżetami. Tadkowski uprzedza, że to książka jedynie dla dorosłych czytelników.

Cykliczne badania stanu czytelnictwa w Polsce, dowiodły, że kobiety, które czytają więcej niż mężczyźni, lubią i chętnie sięgają po historie miłosne. Powieści romantyczne pozwalają zaspokoić kobiecy apetyt na miłość.

Agnieszka Kraśkiewicz dla gorących czytelniczek napisała sensacyjną powieść erotyczną. „Piękny” szybko rozkochał w sobie wiele pań. Damskiego zachwytu można było się spodziewać, ponieważ ten bohater jest przystojny, bogaty oraz czuły. Ta powieść nie jest oczywiście zwyczajnym romansem. Autorka dodała tej historii miłosnej pikanterii. Życie „Pięknego” musi ratować kobietka z klasy średniej. Do tego niecodziennego zdarzenia dochodzi na skutek wypadku komunikacyjnego. Ten dzień zmienia wszystko w ich życiu.

Ten facet spełnia większość zalet, które według mnie są „mile” widziane u mężczyzny… jest to pierwowzór kreowany przez większość kobiet w swoich marzeniach o idealnym facecie.

Agnieszka Kraśkiewicz

Kraśkiewicz naprawdę sprawiła, że „Piękny” jest ideałem. O takim facecie marzy większość kobiet.  Na atrakcyjność tej książki wpływa nie tylko uroda głównego bohatera. Tą powieść czyta się z wypiekami na twarzy, ponieważ pełno w niej wyrazistego, pełnego wulgaryzmów języka oraz scen mafijnych i opisów gangsterskich utarczek. Pozostaje życzyć zakochania się w trakcie lektury.

Gorąca książka dla spragnionych uczuć czytelniczek to „Lila„. Ta powieść romantyczna Agnieszki Kraśkiewicz inspirowana jest motywem miłości. Opisana historia rozgrywa się podczas krótkich wakacji we Włoszech. Emocji nie zabraknie, ponieważ dojdzie do wielu uczuciowych huśtawek. A wszystko zaczyna się od telefonu  odebranego przez Lilę. Bohaterka zostaje zaproszona przez przyjaciółkę, Natalię, do odwiedzenia malowniczych Włoch. Podążając śladami wakacyjnej miłości, Lila trafi do pięknego świata mody i przepychu. Zebrane tam doświadczenia odmienią jej życie.

Lila nie jest wyjątkiem. Z dziewczyny, stabilnej, zrównoważonej, choć kruchej i delikatnej emocjonalnie przemieniła się w kobietę która, daje tylko tyle ile, chce dać, i nic ponadto, co mogłoby ją ponownie zniszczyć emocjonalnie. Jest ostrożna, nie „szasta” zaufaniem. Nie wystawia się na ponowne zranienie, do momentu, kiedy jej osoba znowu trafia przed oblicze Marco.

Agnieszka Kraśkiewicz

To piękna powieść romantyczna opisująca uczucie, które połączyło Lilianę i Marco. Tych dwoje podczas minionych wakacji połączyła silna, emocjonalna więź. Tym razem miłość powróci z nową siłą. Gorąca namiętność, ważne słowa, piękna obietnica, a wszystko to na tle markowych ubrań, wizażystów oraz projektantów. „Lila” pozwala spotkać bohaterów z „Pięknego”, ale jest to zupełnie nowa, czarująca powieść romantyczna.

ROMANS I EROTYKAhttps://tylkorelaks.pl/15-romans-i-erotyka

Powyżej zaprezentowane pozycje polecane są wszystkim spragnionym ciepłych uczuć. Namiętne książki dla gorących czytelniczek każdemu zapewnią przecież niezapomniane, przyjemne doznania. Chcący doznać więcej podniet, powinni sięgnąć po książki z kategorii romans i erotyka.