PUZZLE EDUKACYJNE są popularne zarówno wśród dzieci, jak i ich rodziców – mają wszechstronne zastosowanie: coś pomiędzy zabawką a narzędziem do nauki, mają wiele zalet. Najlepsze puzzle edukacyjne uczą dzieci czegoś przydatnego, jednocześnie stwarzając wiele okazji do zabawy.

Puzzle edukacyjne i logiczne są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku, od małych dzieci te nieco starsze.

Łamigłówka SKIPER Big Fun Republic – Zobacz

Dla młodszych dzieci drewniane łamigłówki z łatwymi do uchwycenia elementami, które uczą podstawowych liczb lub alfabetu, pomogą promować umiejętności motoryczne, a także nauczą ich czegoś wyjątkowego.

Kolejna genialna drewniana łamigłówka zabierze dzieci w lata szkolne: drewniane puzzle z sortowaniem kształtów. Uczenie się czasu jest dla dzieci trudne, więc każde dodatkowe wsparcie w domu może być naprawdę pomocne, a przekształcenie go w grę jest znacznie przyjemniejsze niż inne alternatywy. Sprawdź również ofertę modeli do składania.

Puzzlomatic Seria Haczyk – Sprawdź

Tradycyjne układanki mogą mieć również zalety edukacyjne: wybierz układankę z mapą świata z krajami lub Układem Słonecznym, a dzieci mogą dowiedzieć się o  Ziemi – i nie tylko.

Innym popularnym wyborem są puzzle 3D: od zagadek logicznych po puzzle, które stają się ukochanymi zabawkami, w Internecie można znaleźć wiele opcji, które oferują również wartość edukacyjną.

Puzzlomatic Puzzle Edukacyjne Checkered 8 – Sprawdź

Szukasz więcej rzeczy dla dzieci? Nasza oferta jest idealna dla całej rodziny. Sprawdź już dziś – https://tylkorelaks.pl/23-gry