Czekasz  na dziecko? Jesteś więc w szczególnym okresie swojego życia. Teraz żyjesz dla dwojga. W ten wyjątkowy czas jakim jest oczekiwanie narodzin dziecka, wielu rodziców boryka się z wieloma sprawami dotyczącymi ciąży, porodu i samych już narodzin. Wielu z nas rodziców chce jak najlepiej przygotować się na przyjście nowego członka rodziny. Z tego powodu sięga po poradniki, informacji w Internecie jest też dość sporo jeśli interesuje nas sam przebieg ciąży i na co zwrócić szczególną uwagę.

Ostatnio natrafiłam na interesującą książkę, w której można poczytać o tym jak przygotować siebie na nadejście nowego życia. Jest to książka która w sposób humorystyczny ukazuje losy pewnej rodziny, którym nieoczekiwana ciąża wywróciła życie do góry nogami. Luśka bohaterka książki oraz jej partner Krzysztof stają przez trudnym zadaniem bycia rodzicami. Opowiadanie przeplata się z poradami prowadzonymi w formie dyskusji znanych osób, ich refleksji na temat macierzyństwa i spraw z tym się wiążących.

Książka nosi nazwę „Luśka na Planecie Dziecko. Nieporadnik świadomego rodzica.” i jej autorką jest serialowa Agnieszka LubiczPaulina Holtz. Opisuje w niej różne i bardzo ważne wydarzenia z jakimi w czasie ciąży stykają się rodzice. W książce porusza się następujące tematy: szkoła rodzenia, gdzie i jak rodzić, jak kobieta powinna o siebie dbać podczas ciąży i w ogóle jak nie dać się zwariować. Jest to można by rzec poradnik jaki powinien przeczytać każdy rodzic, ponieważ nie narzucane w nim jest jakiekolwiek postępowanie.Książka już jest dostępna na rynku wydawniczym, niedawno też ukazała się w formie elektronicznej. Poznaj perypetie Luśki i Krzysztofa, ich zmagania, oczekiwanie na dziecko i cały ten chaos związany z przygotowaniem do roli rodzica. Polecam szczególnie młodym i zagubionym rodzicom – super humorystyczna opowieść, przeplatana z wieloma cennymi informacjami na temat ciąży i przygotowywania się do przyjścia na świat dziecka. Zainteresowanych odsyłam do lektury.

Książka jest dostępna w tradycyjnej formie papierowej i jako hit ostatniego sezonu formie elektronicznej w wielu księgarniach internetowych, zobacz także w  naszych: