Lato to zachęcająca do podróży i poznawania nowych ludzi pora roku. W trakcie ciepłych miesięcy zaczynamy marzyć, by przeżyć coś wyjątkowego. Doceniamy piękne miejsca, ale przede wszystkim pragniemy czułego dotyku innej osoby. Letni romans z e-bookami Wydawnictwa Psychoskok jest wstanie zaspokoić tę potrzebę  zawsze i wszędzie.

Dlaczego kobiety czytają powieści romantyczne? http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/dlaczego-kobiety-czytaja-powiesci-romantyczne/

Jesteśmy istotami stadnymi. Wszyscy potrzebujemy obecności innych ludzi. Życie w społeczności daje nam poczucie bezpieczeństwa, kształtuje nasze postawy oraz przekazuje najważniejsze wartości. Nie mogąc przyglądać się innym, nie wiedzielibyśmy, kim jesteśmy. Od kiedy, żyjemy grupowo, zaczęliśmy bardzo uważnie przyglądać się tym, którzy  wydali nam się bardziej atrakcyjni. Powinniśmy kochać i zaspokajać potrzeby związane z intymnością. Bliskie relacje to istotny etap społecznego rozwoju człowieka. Oczywiście kochanie przejawia się w najróżniejszych formach relacji partnerskich tworzonych w danej komórce, ale najistotniejsze okazują się te związki dwojga ludzi, które z czasem mogą pozwolić stworzyć rodzinę. Na pierwszym planie zainteresowań ludzi dorosłych stają więc intymne miłostki.

„Z perspektywy rozwojowej związki miłosne są wyrazem głęboko zakorzenionego dążenia do nawiązywania i utrzymywania bliskich relacji, a także stanowią znaczący etap rozwoju społecznego człowieka. Potrzeba intymności może być jednak zaspokajana nie tylko w małżeństwie, ale również w związkach nieformalnych…”.

K. Palus, Wybrane psychologiczne uwarunkowania braku partnera życiowego…, UAM 2010

Letni  romans z e-bookami Wydawnictwa Psychoskok zadowoli każdego. Do przeżycia wspólnych, nawet intymnych chwil, możemy zaprosić piękną kobietę lub przystojnego mężczyznę. Dobór partnera, który posiada wszystkie pożądane przez nas cechy to niebywała, randkowa okazja. Dodatkowo zadecydujemy, gdzie chcemy romansować oraz, w jakich okolicznościach ma dojść  do zbliżenia. Pamiętajmy, że nikt nie będzie nas podglądał, czy oceniał. Tę przygodę życia potraktujmy, jako rozluźniające, rozładowujące napięcie zdarzenie.

Pora poznać tytuły, z którymi przeżyjemy wakacyjny romans z e-bookami Wydawnictwa Psychoskok. Są to emocjonujące lektury, dzięki którym przeżyjemy namiętne momenty. Czytając te e-booki, staniemy się bardziej empatyczni. Najważniejsze jednak, że zostaniemy zachęceni do nawiązania bliskiej relacji, z drugą osobą. Powieści romantyczne to przecież nie bez przyczyny, jeden z najbardziej popularnych gatunków literackich.

Niezwykle bogata kolekcja e-booków Wydawnictwa Psychoskok wszystkim pozwoli przeżyć niezapomniany letni romans. Szczególnie polecane są delikatne, miłosne opowiastki.

Na pewno, „Nie uciekniesz od miłości”, bo każdy poszukuje i w końcu odnajduje ciepło drugiego człowieka. Ten e-book jest zbiorem dziesięciu opowiadań inspirowanych motywem miłości. W trakcie lektury dosłownie odbędziemy podróż po krainie miłości. Oczywiście emocja ta jest niebywale skomplikowana, dlatego czekać może nas wiele zaskoczeń. Wszystkie z tych tekstów, przepełnione są optymizmem. Zdarzają się wątki sensacyjne, a nawet kryminalne, ale na pierwszym planie zawsze stoi uczucie łączące dwa serca. To pełna emocji literacka układanka, którą można odnieść do rzeczywistości. Podkreślone zostało w niej, że „kocham cię” można powiedzieć słowem i uczynkiem. 

E-book „Rozwidlenie” to poetycka i kameralna opowieść o miłości. Główna bohaterka ma szanse wybrać jednego spośród dwóch bliskich jej mężczyzn. Wrażliwą Lilkę, niestety cechuje niezdecydowanie. Teraz będzie musiała dokonać najważniejszego wyboru w swoim życiu. Przed nią konieczność podjęcia decyzji, z którym facetem będzie chciała układać swoją przyszłość. Obok niej jest skromny Krzysztof, którego od dłuższego czasu darzy uczuciem, oraz świetnie zapowiadający się młody naukowiec Wiktor. Co okaże się ważniejsze uczucia, czy rozum? Lilka nie do końca wie, ale los pozwoli jej sprawdzić, z którym z tych panów będzie jej lepiej. Ta sytuacja będzie bardziej skomplikowana, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Każdy z nich w jakimś stopniu będzie jej bliski, ale, jak zdecydować się na tego jedynego?

Letni romans oferuje „Piękny”. Tego szaleńczo przystojnego mężczyznę przed śmiercią musi ratować kobieta. Nawiązana tą drogą relacja naprawdę staję się pełna pożądania. Nie jest to jednak przesłodzona opowiastka, ale mafijna, polsko-hiszpańsko-włoska historia, w której nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji. Język pełen wulgaryzmów, wątków wielkich pieniędzy oraz przestępczych porachunków to cecha charakterystyczna tej powieści. Główna bohaterka, Natalia Karwowska to dziewczyna znikąd. Gdyby nie to, że była świadkiem wypadku samochodowego, jej los najpewniej, by się nie odmienił. Widząc, jak samochód stacza się z mostu do rzeki, kobieta od razu reaguje. W ten sposób zostaje ocalony „Piękny”, który należy do wyższej sfery społecznej. To dramatyczne zdarzenie połączy tych dwoje. Nie minie chwila, a pomimo trudności rozgorzeje pomiędzy nimi romans.   

Uczucia mogą rozbudzić się pomiędzy ludźmi w najróżniejszych okolicznościach. Jak zawsze okazuje się, że prawdziwa miłość jest niezniszczalna. Nawet taka uwikłana w kryminał.Poznaj najpiękniejsze książki o miłości – http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/najpiekniejsze-ksiazki-o-milosci/

Na letni romans do świata mafii zabierze nas e-book ”My Savior. Tom 1”. Główna bohaterka zacznie sobie radzić z traumatycznymi przeżyciami, dopiero kiedy pozna silnego i przystojnego sapera. Tą kobietą jest wychowana przez babcię Ewa. Dorastając, starała się być silna i nieustępliwa. To dlatego została policjantką, walczącą z przedstawicielami przestępczego półświatka. W momencie, gdy odważyła się wypełniać misję rozpracowywania klubu go-go, wszystko się skomplikowało. Ewa nie przewidywała, że jej życie będzie zagrożone. Na szczęście z opresji ratuje ją Nigel. Ten niezwykle przystojny wojskowy bardzo szybko zaskarbi sobie jej serce. Piękne uczucie zostanie jednak wystawione na ciężką próbę. Może ratunkiem okaże się ucieczka do innego państwa?

Przepełniony brutalnością,  a jednocześnie płomiennym uczuciem e-book „Śmierć w garażu” oferuje czytelnikom niezapomniane doznania. Na pierwszym planie pojawia się wątek śmierci trzech młodych osób, a w tle toczy się gorący romans. Jest to wstrząsający, trzymający w napięciu kryminał. Kiedy w bogatej dzielnicy Kopenhagi, Gentofte w jednym z garażów odnalezione zostają zwłoki trzech osób, w opinii publicznej zaczyna wrzeć. Przypuszcza się, że było to zbiorowe samobójstwo poprzez zatrucie spalinami, ale prowadzący śledztwo biorą pod uwagę, że mogło to być przemyślane zabójstwo. W celu wyjaśnienia sprawy śledztwo obejmie doświadczony, starszy,  zgorzkniały policjant, wraz z młodą asystentką. Rozwiązanie tego rodzaju spraw kryminalnych nigdy nie jest proste, więc może dlatego przydzielona do sprawy para specjalistów musiała jakoś odreagować doświadczany stres. Ukojenie znajdują bowiem w swoich ramionach.

Letni romans z e-bookami Wydawnictwo Psychoskok może być również pikantny. Mocne, erotyczne książki elektroniczne znajdują się w kategorii 18 plus.

Letni romans mogą zaoferować, „Intymne zwierzenia grzecznej dziewczynki”. Trzeba zaznaczyć, że ten e-book zawiera liczne wulgaryzmy i szczegółowe opisy intymnych spotkań dorosłych. Główna bohaterka spisuje swój seksualny pamiętnik. Nie ukrywa w nim swojego wysokiego libido. Chuć oraz niezaspokojone pożądanie sprawia, że kobieta celowo prowokuje spotykanych na swojej drodze mężczyzn. Można posądzić ją o seksoholizm, ponieważ interesuje ją seks zbiorowy lub nazwać dewiantką seksualną, bo nakłania do intymnego spotkania nawet własnego ojca. Ta książka nie stroni od soczystych opisów scen erotycznych, więc silne emocje gwarantowane. Zdrożna, pieprzna, pełna pikanterii, poprzez te hasła scharakteryzować można tę powieść. 

E-boki Wydawnictwa Psychoskok umożliwiają również tak ekstremalne doznania, jak romans z psychopatą, który gwarantuje „On”. Główna bohaterka tej pełnej zaskakujących zwrotów akcji powieści to piękna, inteligentna Józefina. W pierwszym momencie można ulec wrażeniu, że w jej poukładanym życiu nic ciekawego nie może się już wydarzyć. Okazuje się jednak, że zwyczajna wizyta w barze z przyjaciółką wywróci  jej codzienność do góry nogami. Nowo poznany, przystojny i intrygujący Andrzej rozbudzi w niej szaleńcze pożądanie. Ostatecznie romans doprowadził do tragedii, bo Andrzej zabija męża Józefiny, porywa jej przyjaciółkę, a ją samą zwabia w śmiercionośną pułapkę.  Warto dowiedzieć się, jak to wszystko się skończy.

Wszyscy co jakiś czas potrzebują relaksu i odreagowania, codziennych trosk, jako doskonałe remedium na stres zalecany jest letni romans z e-bookami Wydawnictwa Psychoskok. Powyżej zaprezentowane pozycje to jedynie ułamek świetnych książek elektronicznych. Kolejnych ciekawych, literackich sugestii warto poszukać w dobrej księgarni internetowej.

ZAJRZYJ NA STRONĘ – https://coczytamy.pl/