Preferujemy, aby letnie lektury były wciągające, niekoniecznie filozoficzne. Chętniej sięgamy po te książki, które sprawiają, że strony niemal same się przewracają, zwłaszcza gdy powieści są lekkiej treści, zawierają zabawne momenty, które chociaż na chwilę wyłączają nas od trudów dnia codziennego. Czasami wybieramy historie miłosne, czasami chętniej sięgamy dramaty rodzinne, a czasami pragniemy zanurzyć się we wciągającą powieść pełnej suspensu. Nieocenioną może być ucieczka do innego świata aniżeli historie opisujące autentyczne życie. Kto nie chciałby choć przez chwilę czuć się jak na wyspie tej bezludnej, egzotycznej?

Od skąpanych w słońcu romansów po najbardziej porywające książki kryminalne i thrillery — oto najlepsze letnie lektury 2022 z każdego gatunku.Niezależnie od tego, czy lato 2022 roku spędzimy na plaży, czy na hamaku w ogrodzie, czy też istnieje prawdopodobieństwo na ekspedycję w różne zakątki świata – już dziś starannie przygotujmy listę najlepszych książek do czytania, które wylądują w naszej walizce. Od wciągających powieści beletrystycznych po klasyki samopomocy, od chłodnych thrillerów, przez zabawne historie które rozśmieszą do łez po dobre historie o przyjaźni — oto najlepsze letnie lektury 2022, które możesz dodać do swojej listy rzeczy do spakowania na wakacje.

Co warto przeczytać? Poznaj nasze propozycje, opinie i tytuły ciekawych pozycji oraz autorów książek. Zapraszamy na stronę naszej księgarni internetowe – http://tylkorelaks.pl/ gdzie można zakupić prezentowane publikacje.