Artykuł zainspirowany książką „Jak zostać sportowcem”

Nasze ciało jest świątynią, którą budujemy przez całe życie. Niezwykle istotnie jest, by miała solidne fundamenty i mocne ściany. Tylko od nas zależy, jakich materiałów użyjemy i jak je ze sobą połączymy.

Zobacz gdzie kupić

Należy jednak pamiętać, że dobry fundament, czyli zdrowa dieta, jest podstawą dla solidnych murów, a więc całego naszego ciała, które z kolei stanowi podporę dla dachu – naszego umysłu. Zbilansowane posiłki, czas na regenerację, systematyczny trening, unikanie używek, koncentracja na ćwiczeniach i wytrwałość w dążeniu do celu to złote zasady dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję fizyczną.Joachim Łeptuch w książce „Jak zostać sportowcem” zawarł wszystkie informacje o czynnikach składających się na sukces w tej dziedzinie. Posłużył się wiedzą zdobywaną w pracy trenera osobistego oraz doświadczeniom wypracowanym na boisku piłkarskim.

Do czego potrzebna nam jest woda?

http://www.poradniki24h.pl/1921/czego-nam-potrzebna-woda

„Dzięki tej książce nauczysz się samodzielnie układać dietę i plany treningowe, które pomogą Ci w szybkim osiąganiu celów” – zapewnia w słowach skierowanych do czytelników.

Zobacz gdzie kupić