Poznali się przypadkiem, na imprezie znajomych. Przypadek sprawił, że ponownie minęli się na ulicy, a Emma zaprosiła  go jako osobę towarzyszącą na wesele przyjaciółki. Początki były piękne, a dziewczyna zakochała się po uszy. Wyjechali razem do pracy, by razem móc budować wspólną przyszłość. Pierwsze problemy pojawiły się już podczas pracy za granicą. Shark wydawał się bardziej zainteresowany spędzaniem wolnego czasu z parą sąsiadów niż z ukochaną. Kiedy powrócili do kraju i zamieszkali razem, nastąpił kryzys. Para się rozstała, a Emma wyprowadziła od Sharka. Kontrolę nad jej życiem przejęła Dżej. Dziewczyna zmieniła pracę, poznała nowych znajomych, z którymi dużo imprezowała. Pozwalała sobie na flirty i romanse.

„Niestety, jakoś nie mogłam poznać kogoś, kto by mnie zaintrygował. Nikt mi nie pasował. Ideał jest jeden, niestety, a ja przyrównywałam wszystkich do NIEGO.”Niestety, jak często bywa w takich  sytuacjach, Shark znów pojawił się w życiu Emmy. Wszystkie uczucia odżyły w jednej chwili.

„Myśli o NIM zawładnęły moimi zwojami, a serce zaczęło bić w przyspieszonym rytmie. Tak długo próbowałam o Nim zapomnieć i w jednej chwili wszystko zniszczyłam. Dręczące pytania kołatały się pod skronią… Po co, po co… Może mnie jednak kocha… może jednak nie… Siedziałam tak cały dzień nieprzytomna, gapiąc się w okno, nie zwracając uwagi na to, co się dzieje dookoła.”

 

 Jak potoczyły się losy Emmy, bohaterki książki Ja, oni i Dżej? Czy dziewczyna zapanuje nad chaosem w swoim życiu, czy da się prowadzić szalonej i nieokiełznanej Dżej? Czy Shark znów zasłuży na jej miłość? Odpowiedzi szukaj w niesamowitej historii „Ja, oni i Dżej”.