Anioł – to słowo kojarzy się nam z niewinnością, pokorą i skromnością, którymi to cechami obdarzona jest postać chłopczyka o złotych włosach i w zwiewnej białej szacie. Jednak czy każdy Anioł powinien tak wyglądać? Czyż to nie wyjątek potwierdza regułę?

W książce ,,Druga strona Anioła” Oliwii Szadkowskiej możemy przekonać się o tym, że nie warto sugerować się stereotypami, nawet w stosunku do… istot nadprzyrodzonych. W jej książce Aniołowie są zaprzeczeniem powszechnie przyjętego wizerunku Aniołów. Aby nie zdradzać za dużo, można wspomnieć tylko o motocyklach i upojnych ucztach suto zakrapianych alkoholem. To chyba zresztą wystarczy, aby zaintrygować czytelnika. Główną bohaterką książki jest Ann – na pozór zwykła nastolatka, żyjąca w zwykłym mieście, w zwykłej rodzinie i uczęszczająca do zwykłej szkoły, którą pewnego dnia odwiedza niezwykły gość, czyli Kupidyn. Ta wizyta, jak się później okaże, będzie miała ogromny wpływ na jej dalsze życie. Dosłownie.

,,Druga strona Anioła” to książka, która zdecydowanie trzyma czytelnika w napięciu do samego końca. Czytając ją nie mamy pojęcia co wydarzy się zaraz, a zakończenie jest kompletnie nie do przewidzenia. Tu emocje mieszają się co chwilę. Wzruszenie, smutek, radość, żal, poddenerwowanie – tylu uczuć i reakcji można doświadczyć czytając tylko jeden krótki rozdział tej książki. Co ważne, poruszanych jest tu wiele problemów z różnych dziecin życia, takich jak miłość, problemy rodzinne czy przyjaźń, a dzięki szerokiemu wachlarzowi postaci, z których niemal każda ma jakiś znamienny rys psychologiczny, można tę opowieść czytać pod różnym kątem i na wiele sposobów.,,Druga strona Anioła” Oliwii Szadkowskiej to lektura na ciche wieczory, których aura sprzyja poznaniu tej tajemniczej drugiej strony Anioła. Pytanie tylko – którego?

http://www.psychoskok.pl/produkt/druga-strona-aniola/

http://bonito.pl/k-1254832-druga-strona-aniola

https://www.nieprzeczytane.pl/Druga-Strona-Aniola,product999951.html