Żyjemy tylko raz. Wszyscy mamy tylko jedną szansę na poznanie niezwykłości świata. Rozwijamy się na każdym etapie istnienia. Odbieramy rzeczywistość za pomocą wielu zmysłów i wciąż zadajemy sobie egzystencjalne pytania. Intuicyjnie wiemy, że fizyczne ciało zasilane jest energetyczną siłą umysłu. To dlatego, czytanie jest podróżą dla Twojej duszy. Każda przeczytana książka zbliża Cię do zrozumienia własnego ego oraz popędów kierujących innymi.

Książki o ludzkiej psychice – podróż w głąb siebie https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-o-ludzkiej-psychice-podroz-w-glab-siebie/

Życie to bezcenny dar. Od chwili narodzin uczymy się radzić sobie w niesprzyjającej rzeczywistości. Szybko dostrzegamy nierówności społeczne. Niepokoi nas, że los dla niektórych bywa okrutny. Przeżywamy wiele bolesnych chwil i sporo radości. Wciąż myślimy, o tym, dlaczego cierpienie fizyczne bywa łagodniejsze niż cierpienie psychiczne. Podświadomie wiemy, że klucz do radości kryje się w umyśle. Sposób na wartościowy byt wciąż jest poszukiwany. To dlatego tak dużą popularnością cieszą się poradniki duchowe oraz religijne. Ego nas wzywa.

Dusza to czynnik, który ożywia ciało, stanowi o tożsamości człowieka i jest źródłem ludzkiego poznania; w niektórych religiach także subtelny składnik osobowości ludzkiej.

encyklopedia PWN

Czytanie jest podróżą dla Twojej duszy. Obcowanie z literaturą wpływa na pogłębianie odczuć wewnętrznych. Zagłębiając się w treść poznawanej lektury, koncentrujemy się na losach bohaterów i przyglądając się ich perypetiom, zestawiamy je z własnymi doświadczeniami.

Co jest w życiu najważniejsze? https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/co-jest-w-zyciu-najwazniejsze/

Czytanie to eskapizm, czyli ucieczka od codziennych trosk. Czytając, stajemy się bardziej wrażliwi. Poznając kolejne teksty pisane, otwieramy się na spostrzeżenia innych. Książka może stać się nauczycielem, a nawet duchowym doradcą.  

Czytanie jest podróżą po cudzych umysłach, podróż to nieraz ciekawsza i bardziej pouczająca od zwiedzania obcych krajów.

Feliks Chwalibóg

Pora poznać książki, których czytanie będzie podróżą dla Twojej duszy. To lektury zawierające inspirujące porady. Autorzy tych książkowych niezwykłości to doświadczeni mentorzy. Czytaj uważnie, a Twoja osobowość i świadomość zostanie wzbogacona.

książka w ofercie sprzedaży na stronie – https://www.psychoskok.pl/produkt/sztuka-zycia-nowe-zycie/

Czytanie będzie podróżą dla Twojej duszy, jeżeli sięgniesz po właściwą lekturę. Doświadczeni życiowo autorzy poprzez swoje dzieła chcą nauczać i wspierać innych.  Andzej Sinkevic napisał dla wszystkich poradnik „Sztuka Życia, Nowe Życie”. Rozwój osobisty, psychologia dnia codziennego i duchowość, to obszary poruszone w tej książce. W trakcie odczytywania treści tej inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami pozycji każdy nauczy się dokonywać właściwych wyborów. Już teraz możesz zacząć nowe, szczęśliwe i pełnowartościowe życie.

Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli.

Marek Aureliusz

Sposób na szczęśliwy, spokojny byt został wskazany. Andzej Sinkevic omówił zasady, które należy wprowadzić do życiowego planu. Zacznij kochać siebie, bo poczucie własnej wartości jest warunkiem świadomego, zadowalającego rozwoju. Przeanalizowana i omówiona została także rola uczuć oraz zachowań i postaw mogących pozytywnie lub negatywnie odbić się na ludzkim losie.

Książka w ofercie sprzedaży – https://www.psychoskok.pl/produkt/my-wieloswiaty/

Jesteś niepowtarzalną cząstką wszechświata. Twoje życie ma sens i przeznaczenie. Fizyka kwantowa dowodzi, jak wielką siłę ma ludzka życiodajna energia. Siła duchowa podobno jest wieczna. „My Wieloświaty” zabiorą cię w podróż ujawniającą tajemnice duszy. Jacek Poncyliusz zaprezentował analizę poziomów istnienia materii. Okazuje się, że człowiek jest ograniczony. Obrany kierunek ogólnie przyjętej edukacji, celowo pomija wiele kontrowersyjnych zagadnień. Książka napisana przez myśliciela Jacka Poncyliusza  jest próbą odpowiedzi na pytania od zawsze stawiane przez ludzi. Czym jest karma? Co oznacza „wcielanie się”? Kim jest Bóg i czy jest nam potrzebny?

Felgi | Nakrętki | Dystanse

Wysokojakościowe felgi, nakrętki oraz dystanse firmy felgi JR Wheels (Japan Racing) to idealna propozycja dla prawdziwych fanów motoryzacji.

Człowiek jest faktem, a nie samą ideą. Człowiek jest samo organizującą się materią złożoną tak bardzo, że dotąd sami siebie nie rozumiemy w pełni i nie umiemy zapanować nad sobą.

„My Wieloświaty” Jacek Poncyliusz

Czytanie tej książki będzie niezapomnianą podróżą, pogłębiającą najważniejsze struktury osobowości. Zrozumiesz, że siła twojej wyobraźni jest nieograniczona. Kontrola podświadomości jest możliwa. Duch i ciało to jedność. Wpływ odczuć emocjonalnych na ludzki żywot zdaje się nieograniczony. Autor tłumaczy również odbiorcom, na czym polega geometria transcendencji oraz samotność transcendentalna.

Wszystko kiedyś się kończy. Ludzi przeraża skończoność istnienia. Lęk przed ostatecznością można pokonać. Michał Wancerz przeprowadził „Wywiad ze śmiercią”. Czytanie tej książki będzie pasjonującą podróżą dla Twojej duszy. Jest to odważna literatura faktu. Ujawnione zostały zwierzenia osoby, która przeżyła śmierć kliniczną. Autor spędził mnóstwo czasu na zbieraniu materiałów, które powinni poznać wszyscy. W końcu życie każdego z nas kiedyś dobiegnie końca. 

Prawdziwy autor tej książki – czyli jej bohater – powiedział mi, że książka ta sama odnajdzie swoich czytelników. Ludzi, którzy dojrzeli do takiej wiedzy. (…) To trochę jak z biblią. Jeśli ktoś czuje potrzebę jej przeczytania, to wyniesie z niej spokój i ukojenie.

„Wywiad ze śmiercią”, Michał Wancerz

Co czeka nas po fizycznej śmierci? Jak przebiega proces umierania? Czy umierając fizycznie, zaczynamy nową, duchową drogę? Michał Wancerz poruszył w tej publikacji temat ludzkich obaw przed śmiercią, życia pozagrobowego, czy reinkarnacji. Każdy, kto przeczyta tę książkę, inaczej spojrzy na świat.

„To co wydarzyło się tamtego dnia nigdy nie zostanie wytłumaczone” – wywiad z Michałem Wancerzem https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/wydarzylo-sie-tamtego-nigdy-zostanie-wytlumaczone-wywiad-michalem-wancerzem/

Kontakt z literaturą wykazuje niebywałe, prozdrowotne właściwości. Czytając książki, stajemy się mądrzejsi, bardziej wrażliwi, czy twórczy. Ponadto okazało się, że czytanie może stać się podróżą dla duszy i osobowości. Powyżej zaprezentowane tytuły pobudzają procesy myślowe, podobnie jak poradniki duchowe, oraz książki psychologiczne.

Co czytać? Szukasz ciekawej książki? https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/czytac-szukasz-ciekawej-ksiazki/