Bogactwo historii, legend i mitów dotyczących pochodzenia psów tej rasy jest odwrotnie proporcjonalna do ich wielkości. Skąd tak naprawdę pochodzą psy chihuahua? Co powinniśmy wiedzieć o tej rasie? Jaki jest jej charakter i czy chihuahuę można wyszkolić? Odpowiedzi na te, i wiele innych pytań znajdziemy w książce „Chihuahua 100% psa w psie” autorstwa Marty Paszkiewicz.

Pieski rasy chihuahua , choć posiadają mnóstwo zalet i są urocze, posiadają także takie cechy, które co niektórzy mogą uznać za wady.

Zobacz gdzie kupić

Odważne, inteligentne, pewne siebie i świadome swej wartości, ale za razem  bardzo wesołe – tak pokrótce można je opisać. Psy tej rasy przywiązują się do jednego właściciela i są bardzo tolerancyjne wobec innych zwierząt w domu. Wbrew swoim ograniczeniom i niewielkich rozmiarów  posturze stawiają czoła każdemu przeciwnikowi.Chihuahua – najmniejsza rasa psa

Chihuahua to prawdziwy przyjaciel, pies pełen temperamentu – mały pies z silną osobowością. Ci, którzy myślą, że to pies maskotka, nigdy nie poznali prawdziwej chihuahua.

Książka obala mity dotyczące tej rasy, mówiące, że są to zwierzęta złośliwe, szczekliwe czy trzęsące się.

Idealny poradnik kynologiczny dla miłośników, obecnych bądź przyszłych właścicieli tych wspaniałych zwierząt. Wzbogacony fotografiami piesków, stanowi świetna lekturę , która niejednemu otworzy oczy na wspaniałość tej rasy.

Zobacz gdzie kupić