Miłość‡ jest procesem, Miłość‡ jest Drogą, Miłość‡ jest Bogiem, którego poznajemy w sobie. Tak odkrywamy Boską… Seksualność, seksualność‡ pozbawioną… egotycznych zachowań„ i zachcianek. Wybierając doświadczanie na Ziemi zdecydowaliśmy się™ przejść‡ przez człowieczeństwo, aby zobaczyć‡ czym jest pełnia boskości. Jak zaliczyć‡ten etap? Jak przygotować‡ się™ do egzaminu z naszych ziemskich nauk? W książce „Boska Seksualność, czyli Sztuka Kochania Sercem” już są… gotowe odpowiedzi, otrzymujemy bowiem obraz Nowego Człowieka – Boskiej Istoty.Wibracja tej książki niesie w sobie efekt przepoczwarzenia człowieka w świadome Dziecko Boga, które już wie, że przyjmując Dar życia na Ziemi, podejmujemy wiele zadań„kierujących nas do pokochania samych siebie. Otrzymujemy proste podpowiedzi jak uwolnić‡ się™ od wielu kwestii związanych z mylnie postrzeganą wolną… wolą, którą… narzuca umysł. Sięgając po tą™ książkę™ już wiesz, że ona ma moc odmiany twojego życia.

Każdy kto się™ otworzy na przekaz z niej płynący, niesamowicie poszerzy swoją… świadomość, której przyjęcie do serca powoduje, że widzimy Nowy Świat – Królestwo Serca, pozbawiony iluzyjnych przesłon, które umysł jeszcze tłumaczył‚ jakąś› naszą… „wolnością”.

A człowiek nie przyszedł‚ doświadczać‡ tego co mu wygodne, ale tego co jemu i innym będzie służyło na Boskiej Drodze, na drodze Jedności z Naturą… i wszystkim co JEST.

Sztuka Kochania Sercem prowadzi do Boskiej Seksualności. Odkrywa drogę™, dzięki której zamkniemy nauki człowieczeństwa, aby otworzyć‡ się™ na doświadczanie boskości.