Niektórym czytelnikom powieść, która jest po prostu przyjemna lub prowokująca do myślenia, nie wystarczy. Nie interesuje ich zwykły romans. Ani horror. Ani prawdziwa zbrodnia. Nie chcą czytać bestsellerów, ani najlepszych książek poleconych przez blogerów.  Ci czytelnicy, lubią się bawić, jeśli chodzi o powieści  po które sięgają – uwielbiają odczuwać manipulacje bohaterów, czuć podekscytowanie, zagłębiać się w fabułę i  aż do ostatniej strony czuć zaciekawienie.

Thriller – gatunek który pokochasz – https://tylkorelaks.pl/76-thriller

Thrillery psychologiczne oferują jedno z najbardziej wciągających doświadczeń związanych z czytaniem. Te powieści są drapieżnikami, a bezradni czytelnicy są ofiarami, schwytanymi w ich macki, są jak zaklęcia opanowujące umysł. Zebraliśmy trzy  nasze ulubione thrillery psychologiczne, które są najlepszym przykładem tego, co może zaoferować ten gatunek. Chociaż thrillery psychologiczne często pasują do historii o zbrodniach i szaleńcach kryminalnych, nie zawsze tak jest. Poznaj historie zawarte na kartach tych niezwykłych thrillerów psychologicznych.

MIASTECZKO POMROKA – poznaj ksenofobicznych, wierzących w zabobony oraz szkodliwych nauki kościoła ludzi

Dowiecie się tutaj, kto jest porywaczem? Kto okaże się zabójcą? Czy uda się uratować porwaną dziewczynę? Jaka tajemnica łączy bohaterów powieści? Autor trzyma w napięciu aż do samego końca.

To opowieść dla ludzi o mocnych nerwach, gdyż pojawiają się tu bardzo drastyczne opisy zabójstwa, gwałtu czy zwłok. Czytelnik wręcz ma wrażenie, że staje się świadkiem tych scen, odczuwa razem z postaciami ich emocje, a także sam kształtuje nowe, które stają się motorem do pochłaniania kolejnych stron książki w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące pytania.Książka w ofercie sprzedaży – https://tylkorelaks.pl/948-miasteczko-pomroka.html

DWA SŁOWA – kiedy zauroczenie przeradza się w obsesję

Książka porusza problem nieszczęśliwej miłości, zaburzeń psychicznych, paranoi, autoagresji. Pełna niespodziewanych zwrotów akcji do ostatnich stron trzyma w napięciu, gdyż nie wiadomo, co jest prawdą, a co urojeniem i to nie tylko sennym. Zaskakujące zakończenie poddaje w wątpliwość to, o czym czytelnik był przekonany i brał za prawdę.

To historia, która pozostawia ślad. I bardzo dobrze, gdyż często będziemy do niej wracać, mówiąc sobie „taki powinien być thriller psychologiczny”.

Książka w ofercie sprzedaży – https://tylkorelaks.pl/969-dwa-slowa.html

LUCYFERA – powieść może zachwiać podstawami chrześcijaństwa

Tajemnicze zdarzenia, w których uczestniczymy wraz z bohaterami, zagadkowe cytaty z Pisma Świętego, przepowiednie Nostradamusa, a do tego równie tajemniczy romans, w który wikła się główna bohaterka – to doskonała gratka dla fanów tego gatunku. A tą niezwykłą metafizyczną wędrówkę pod drogach i bezdrożach Prowansji z pewnością urozmaicą nastrojowe grafiki przedstawiające miejsca po których podróżuje ekipa filmowa kręcąca niezwykły film.

„Lucyfera” porównywana jest do „Kodu Da Vinci” Dana Browna. Obie pozycje poruszają ten sam temat: wiara. Powieść jest thrillerem psychologicznym rozgrywającym się w najbardziej metafizycznym zakątku Francji – Prowansji. Tam właśnie bohaterowie zostają uwikłani w tajemnicze wydarzenia.

Książka w ofercie sprzedaży – http://tylkorelaks.pl/835-lucyfera.html